Як задобрити жовтого Щура?

Дан-Zan_Rin-Chin Рубрика: Мои статьи о Фэн-Шуй,Метки: , , , , ,
2

Новий рік — свято, звісно, веселе, шумне, відривне. Та підхід до нього має бути вкрай серйозним. Адже щоб прийдешній рік виявився до нас максимально прихильним і позитивно налаштованим, треба і йому віддати належне. Бо недарма кажуть, як Новий рік зустрінеш, так і… ну, ти вловив, про що ми. Маючи на меті якнайбільше дізнатися про особливості зустрічі року 2008-го, ми провели бесіду з майстром Дан Зан Рін Чін Школи Фен-Шуй «Великі Ворота Срібного Дракона». І ось що дізналися:

Що вдягнути в рік Щура?

Згідно східної філософії, кожний колір відповідає певній стихії. Зелений — дереву, Червоний — вогню, Жовтий — землі, Білий — металу, Синій — воді. Тому потрібно дуже ретельно віднестися до обирання кольорів на свята. Наступний рік — Жовтого Земляного Пацюка, і тому його кольори мають бути відповідні до землі. Також підійдуть зелені та червоні кольори. Згадай літо, коли ти на природі бачив вогнище. Ти береш товсту гілку і жбурляєш її у багаття. Деревина згоряє і обертається на попіл, то і є земля. Тому основні кольори для зустрічі Нового, 2008 року — зелений, червоний, гірчичний та коричневий. Не бажаєш виглядати на святі як «тіні забутих предків», обери для себе радісні, але неодмінно теплі відтінки: бордовий, жовтий, цегляний, охристий, морквяний. І не забудь про прикраси — Щур, як великий любитель добра і багатства, схвалить дорогоцінні камені, прикраси з червоним, жовтим та помаранчевим камінням, біжутерію з натуральних, «теплих» матеріалів: дерева, глини.

Як прикрасити оселю?

Ні, вішати шматочки сиру на святкову ялинку зовсім не обов’язково. Хоча це було б доволі екстравагантно. Достатньо почепити на хвойну красуню кілька іграшок жовтого кольору та побільше яскравого серпантину. Підійдуть також іграшкові фігурки знаменитих мишей (про них теж є у цьому журналі), які можна чіпляти на зелену красуню чи ставити під ялинку в компанії Діда Мороза, Снігуроньки та купи сімейних подарунків. Не забудь про свічки та бенгальські вогники. А от сріблястий дощик та кульки з металічним блиском можна навіть не виймати з коробки — усі металічні оздоби та деталі суперечать сутності Земляного Пацючка.

Чим пригостити?

Зважаючи, що щур — справжній гурман і поїсти для нього — сенс усього щурячого життя, стіл стане головним об’єктом у домі на час зустрічі Нового року. Наїдків і напоїв на ньому має бути не просто вдосталь, а з лихвою. Особливо оцінить господар наступного року невеличкі приманки — зерно, горішки, рис, сир. Втім, всеїдний пацюк зрадіє усякій їжі, аби вона була смачною. І неодмінно треба догодити головному винуватцю — жовтому Щуру, виділивши йому чільне місце за святковим столом. Стіл, до речі, має бути круглим або, принаймні, не мати гострих кутів. Спеціалісти фен-шуй стверджують, що це допоможе згладити усі загострення, суперечки та непорозуміння в родині. А ще, стіл доконче треба поставити посередині кімнати, адже він, нагадаємо, в цей день усьому голова.

Як зустрічати Новий рік?

Звісно, весело, яскраво, у колі друзів та сім’ї. Тим паче що щур, як символ сімейності, любить гучні компанії та родинні гулянки. Вечірку з «колєгами» у клубі прибережи до дня народження, а на Happy New Year порадуй усю дорогу родину своєю присутністю. Втім, друзів можеш теж запросити — чим більше люду, тим краще. Подарунки рідним та друзям на Новий рік краще обирати практичні, ті, які згодяться у хозяйстві.

Журнал «TeenAger»

{lang: 'ru'}
БЕСПЛАТНО
Все о фэн-шуй, даосской йоге и цигун

    Точный фэн-шуй-прогноз на день

    Новости о тренингах и мастер-классах

    Активации структур Ци Мэнь Дун Цзя

Имя
Номер мобильного
Ваш email:
email рассылки Конфиденциальность гарантирована

Как определить свое предназначение в жизни

Какое ваше число Гуа и что это значит?

Как улучшить вашу удачу?

Как правильно ставить и достигать целей с помощью Фэн-Шуй.

Как ваши неудачи превратить в ступени к успеху

Как удвоить жизненную энергию в вашем теле?« »

2 комментария на «Як задобрити жовтого Щура?»

Ваш отзыв

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.